Geoblog.pl    mimowszystko    Podróże    Medivet, Rejs z Nataszą    Mediwet, Rejs z Nataszą

Mediwet, Rejs z Nataszą

Polska, Kraków

Natasza Caban, uczestniczka licznych światowych regat, postanowiła połączyć żeglarskie pasje z działalnością charytatywną. Aktualnie realizuje ona wieloetapowy samotny rejs dookoła ziemi. Kolejnym przystankiem będą Karaiby.
Właśnie tam, zaprosiła 14-letniego Roberta Rumaka, podopiecznego naszej Fundacji. Robert Rumak odbędzie rejs na pokładzie jachtu „Tanasza Polska”.

W dniu 13 maja 2009 r. o godz 11.30 Robert Rumak wraz z opiekunem wylatuje z lotniska w Balicach.

We wrześniu 2008 roku Natasza Caban zabrała na Wyspy Kokosowe Karolinkę Sawkę, podopieczną naszej Fundacji. Natasza postanowiła, że również w tym roku zaprosi jednego z naszych podopiecznych na pokład swojego jachtu. Robert Rumak choruje na dysplazję kręgosłupowo-nasadową, jest ubiegłorocznym zwycięzcą Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty w 2008 r.

Dzięki Nataszy Caban i sponsorom, którzy zdecydowali się przekazać pieniądze na ten cel Robert będzie miał szansę przeżyć niesamowitą przygodę.

zula - 2011-02-02 14:35
Ruszam z Nataszą i Robertem na wyprawę ...wiem ,że będzie interesująca !
Czytam z zaciekawieniem !
pozdrawiam

mimowszystko
Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko"
Zasoby: 75 wpisów75 50 komentarzy50 330 zdjęć330 4 pliki multimedialne4

13.09.2010 - 18.09.2010